Jauna krānu vadība ar nepārprotamām priekšrocībām

07.06.2017

Komatsu Forest ar lepnumu piedāvā jaunu funkciju – SmartFlow. Šī ir pilnīgi jauna krāna vadības tehnoloģija, kura nodrošina augstāku precizitāti un kontroli krāna darbināšanas laikā, uzlabo degvielas ekonomiju un paaugstina produktivitāti. Šī funkcija ir pieejama Zviedrijas tirgū forvarderiem Komatsu 855 un Komatsu 875.

Forvardera operators vēlas, lai krāns būtu kā paša roku pagarinājums, lai tam būtu vienmērīgas, plūstošas kustības un labs krāna ātrums. Ieviešot funkciju SmartFlow, Komatsu Forest ir spēris nozīmīgu soli šajā virzienā. SmartFlow ir pilnīgi jauna krāna vadības tehnoloģija, kura var lepoties ar nepārspētu intelektu. Jaunais krāna vārsts pastāvīgi uzrauga krānam pievadīto spiedienu un plūsmu, vienmēr nodrošinot pareizo līmeni, kas sniedz iespaidīgas krāna vadības iespējas. Lieliskā vadībāmība nozīmē mazāku nogurumu darba maiņas beigās, augstāku produktivitāti un, rezultātā, lielāku peļņu.

Viena no SmartFlow piedāvātajām funkcijām ir Active Crane Damping (Aktīva krāna slāpēšana). Šī funkcija slāpē spiediena lēcienus un kritumus, kuri var rasties hidrauliskajās sistēmās, operatoram paātrinot vai bremzējot krāna kustības, tā radot patīkamāku darba vidi kabīnē. Uzlabota arī precizitāte lielākā attālumā, nodrošinot priekšrocības, piemēram, tad, kad operators savāc kokmateriālus. Krāna slāpēšanas funkcija gluži vienkārši rada iespēju izvešanu veikt ātrāk, izmantojot to pašu kontroles pakāpi, tādējādi paaugstinot produktivitāti.

Mūsu SmartFlow tehnoloģija arī mazina spiediena zudumus vārstā, radot tiešu un pozitīvu ietekmi uz degvielas ekonomiju. Komatsu Forest ir pieredzējis degvielas ietaupījumu pat četru procentu apmērā normālā izvešanas ciklā gan iekraušanas/izkraušanas, gan bezceļa transportēšanas darbos.

Šī funkcija ir pieejama Zviedrijas tirgū forvarderiem Komatsu 855 un Komatsu 875.