Iegādājoties jaunu Komatsu mašīnu, jūs nonākat labās rokās. Viens piemērs ir komplektā iekļautā pamata apmācība. Tā jums sniedz stabilu pamatu mašīnas lietošanai nākotnē. Jūs iegūstat izpratni par mašīnas uzbūvi un funkcijām, vadības sistēmu, ikdienas apkopi un daudz ko citu.

SIA Haitek Latvia pieejamas jaunas, speciāli izstrādātas apmācību programmas pielāgotas mežizstrādātāju un LVM prasībām. Apmācībām var pieteikties un tās tiek organizētas pēc vajadzības gan mācību zālē ar simulatoru, gan cirsmā ar reālu mežizstrādes tehniku. SIA Haitek Latvia nodrošina gan pamatzināšanu apgūšanu darbam ar Komatsu mežizstrādes tehniku, gan padziļinātu apmācību darba efektivitātes veicināšanai un produktivitātes uzlabošanai. Apmācību kurss ir derīgs operatoriem darbam LVM.

Ļoti svarīgi ir apmācīt operatorus iegādājoties ne tikai jaunu, bet arī lietotu tehniku, jo augstāka darbinieku kvalifikācija veicina uzņēmumā iekšējo konkurenci. Tas uzņēmuma vadībai dod iespēju izvērtēt mašīnu operatoru kvalifikāciju un atbilstību plānotajam darbam ar meža mašīnu. Apmācīts darbinieks nozīmē lielāku produktivitāti un efektīvāku jeb rentablāku darba stundu. Turklāt, apmācot darbinieku, samazinās izdevumi par dīkstāvēm un remonta darbiem tehnikai.

2019. gada 17. maijā SIA “Haitek Latvia” dīlercentrā Lielvārdē tika svinīgi atklāta pirmā Komatsu meža mašīnu mācību klase Baltijā. Tā aprīkota ar Komatsu meža mašīnu simulatoru KF500 un apmācības vada profesionāls instruktors, kas ir pieredzējis meža mašīnu operators ar spēcīgām teorētiskām un praktiskām tehniskām zināšanām. 

APMĀCĪBU PROGRAMMAS APSKATI TE!
PAMATA LĪMENIS

PAMATA LĪMENIS

Pamata līmenī operators tiek iepazīstināts ar iegādāto tehniku, iegūst zināšanas par konkretās tehnikas vispārēju virsbūvi, ekspluatāciju, apkalpošanu, regulēšanu un vadīšanu, sastāda darba uzdevumu, lai varētu sākt ražot produkciju. 

STANDARTA LĪMENIS

STANDARTA LĪMENIS

Standarta līmenī operators iegūst zināšanas par konkrētās tehnikas uzbūvi, pareizu ekspluatāciju un apkalpošanu, sastāda darba uzdevumu un ievada to tehnikas vadības sistēmās, apgūst tehnikas regulācijas iemaņas un darba paņēmienus, kas kāpina ražību.

PIEREDZES LĪMENIS

PIEREDZES LĪMENIS

Pieredzes līmenī tiek apgūta klienta izvēlēta vai HAITEK LATVIA apmācību instruktora rekomendēta programma, kas paredz jau iepriekš sagatavota, patstāvīgi strādājoša operatora iemaņu uzlabošanu. 

INDIVIDUĀLAIS LĪMENIS

INDIVIDUĀLAIS LĪMENIS

Individuālajā līmenī operators var izvēlēties jebkuru apmācību programmu, lai uzlabotu savas zināšanas un darba ražīgumu. 

APMĀCĪBU SIMULATORS

APMĀCĪBU SIMULATORS

Ar Komatsu simulatora palīdzību piedāvājam ideālu īsceļu uz jaunām zināšanām un uzlabotām iemaņām. Simulatoriem ir iebūvēts meža redaktors – tas nozīmē, ka jūs varat izveidot reālistiski darba situāciju jūsu apmācībai. Tam ir arī vairāku spēlētāju funkcija, kas ļauj forvarderiem un harvesteriem sadarboties. 

Pie mums iespējams izīrēt simulatoru ar/bez instruktora. 

Lejuplādēt katalogu