Iegādājoties jaunu Komatsu mašīnu, jūs nonākat labās rokās. Viens piemērs ir komplektā iekļautā pamata apmācība. Tas jums sniedz stabilu pamatu mašīnas lietošanai nākotnē. Jūs iegūstat izpratni par mašīnas uzbūvi un funkcijām, vadības sistēmu, ikdienas apkopi un daudz ko citu.

 

Ar 2020. gada sākumu ir pieejamas jaunas, speciāli izstrādātas apmācību programmas pielāgotas mežizstrādātāju un LVM prasībām. Apmācībām var pieteikties un tās tiek organizētas pēc vajadzības gan mācību zālē ar simulatoru, gan cirsmā ar reālu mežizstrādes tehniku. SIA Haitek Latvia nodrošina gan pamatzināšanu apgūšanu darbam ar Komatsu mežizstrādes tehniku, gan padziļinātu apmācību darba efektivitātes veicināšanai un produktivitātes uzlabošanai. Apmācību kurss ir derīgs operatoriem darbam LVM.

Ļoti svarīgi ir apmācīt operatorus iegādājoties ne tikai jaunu, bet arī lietotu tehniku, jo augstāka darbinieku kvalifikācija veicina uzņēmumā iekšējo konkurenci. Tas uzņēmuma vadībai dod iespēju izvērtēt mašīnu operatoru kvalifikāciju un atbilstību plānotajam darbam ar meža mašīnu. Apmācīts darbinieks nozīmē lielāku produktivitāti un efektīvāku jeb rentablāku darba stundu. Turklāt, apmācot darbinieku, samazinās izdevumi par dīkstāvēm un remonta darbiem tehnikai.

2019. gada 17. maijā SIA “Haitek Latvia” dīlercentrā Lielvārdē tika svinīgi atklāta pirmā Komatsu meža mašīnu mācību klase Baltijā. Tā aprīkota ar Komatsu meža mašīnu simulatoru KF500 un apmācības vada profesionāls instruktors, kas ir pieredzējis meža mašīnu operators ar spēcīgām teorētiskām un praktiskām tehniskām zināšanām. APMĀCĪBU PROGRAMMAS APSKATĀMAS ŠEIT!

Optimālai izpratnei un peļņai
PAMATA APMĀCĪBA

Optimālai izpratnei un peļņai

Pamata apmācība vienmēr tiek iekļauta komplektā, ja iegādājaties Komatsu meža mašīnu. Tas jums sniedz stabilu pamatu mašīnas lietošanai nākotnē. Jūs iegūstat izpratni par mašīnas uzbūvi un funkcijām, vadības sistēmu, ikdienas apkopi un daudz ko citu.

Padziļinātai izpratnei
TURPMĀKĀ APMĀCĪBA

Padziļinātai izpratnei

Mēs piedāvājam arī turpmāko apmācību, kas ir pielāgota jūsu vajadzībām. Tajā var būt ietverta apmācība par elektriskajām un hidrauliskajām sistēmām, vadības un informācijas sistēmām, atzīmēm par šķērsgriezumu, metodiku, problēmu novēršanu utt. Izmantojot mūsu plašo pieredzi, veicot apmācību visā pasaulē, varam precīzi pielāgot apmācību jūsu specifiskajai darba situācijai un vajadzībām.

Simulatori – īsākais ceļš pie zinātības un augstākas produktivitātes
SIMULATORI

Simulatori – īsākais ceļš pie zinātības un augstākas produktivitātes

Ar Komatsu simulatoru palīdzību piedāvājam ideālu īsceļu uz jaunām zināšanām un uzlabotām iemaņām. Simulatoriem ir iebūvēts meža redaktors – tas nozīmē, ka jūs varat izveidot reālistiski darba situāciju jūsu apmācībai. 

Tiem ir arī vairāku spēlētāju funkcija, kas ļauj vienā skatā vienlaikus darbināt vairākus simulatorus, kā arī ļauj forvarderiem un harvesteriem sadarboties. Vairāku spēlētāju režīmā iekļauta statistika, kas parāda komandas rezultātu; tas rada labu iedvesmu uzlabot efektivitāti. Pieejams pat papildu skolotāja modulis, kas ļauj trenerim vai pieredzējušam simulatora vadītājam gūt labāku, dinamisku skatu un mijiedarbību ar citiem vadītājiem.

Lejuplādēt katalogu