Pārdomāti apkopes komplekti vieglākai darba dienai

30.04.2019

Ikviens meža tehnikas īpašnieks vēlas, lai tā darba diena būtu pēc iespējas vienmērīgāka un rentablāka. Tieši tāpēc "Komatsu Forest" ir izstrādājis vairākus apkopes komplektus, kas satur vissvarīgākās detaļas, kas nepieciešamas meža tehnikas vienībai.

Nelielas, maznozīmīgas detaļas – drošinātāja, ventiļa vai tērauda aizslēga – iztrūkuma gadījumā darba diena var pēkšņi kļūt dārga un problemātiska. Mums ir risinājums, kas atvieglos katru darba dienu. Mūsu "ProSelect" klāsts iekļauj vairākus apkopes komplektus, kas garantē, ka darbiniekiem vienmēr būs pie rokas pareizā detaļa tieši tad, kad nepieciešams.

Apkopes komplekti sastāv no dažādu izmēru un sortimenta kastēm ar saturu, kurš, atbilstoši mūsu pieredzei, ir nepieciešams vienmēr, kad vien tehnikas vienība darbojas. Tādā veidā ir viegli nodrošināt, ka tehnikas vienībai nepieciešamās detaļas mežā vienmēr ir pie rokas, kā arī visas šīs nelielās detaļas atrodas savā vietā, pilnīgā kārtībā. 

Klāsts ietver sekojošos apkopes komplektus: Vītņoto savienojumu fiksēšanas komplekts "Nord-Lock", drošinātāju un releju komplekts "Fuse & Relay", rezerves daļu komplekts "CLS", uzliku un noslēgu komplekts "Caps & Plugs", kā arī blīvgredzenu komplekts "O-ring".

Komatsu Forest iesaka tehnikai Komatsu vienmēr izmantot "ProSelect". Šo apkopes komplektu saturam ir garantēta kvalitāte un tie ir apstiprināti izmantošanai mūsu meža mašīnās un sistēmās. Lietotājs vienmēr var justies droši, izmantojot ProSelect – tas liek katrai tehnikas vienībai darboties tieši tā, kā tai paredzēts.