Foto konkurss 2021. gada sienas kalendāram

15.07.2020

Izmantojiet šo iespēju parādīt savu fotografēšanas talantu un iekļaujiet savu attēlu mūsu 2021. gada kalendārā. Nosūtiet mums savu labāko Komatsu attēlu un sacentieties ar citiem, lai jūsu attēls tiktu publicēts Komatsu Forest 2021. gada kopējā kalendārā. 12 uzvarētāji papildus godam un jaunajam kalendāram saņems arī lielisku balvu.

 

Galvenā balva: 5000 SEK (apm. 480 EUR) mūsu e-veikalā
2-5: 1000 SEK (apm. 96 EUR) mūsu e-veikalā
6-12: 500 SEK (apm. 48 EUR) mūsu e-veikalā

Piedalīties konkursā var, nofotografējot Komatsu meža mašīnu un nosūtot bildi uz e-pastu: info@komatsuforest.com. Attēlam jābūt ainavas formātā ar ielu izšķirtspēju priekš A4 izdrukām. Viens padoms lielākai laimesta iespējai ir iesniegt augstas izšķirtspējas fotoattēlus, kuros parādās dažādi gadalaiki. Neaizmirstiet uzrakstīt, kurš uzņēma fotoattēlu, vārdu un uzvārdu. Novērtēsim arī nelielu aprakstu. Protams, visu to angļu valodā.

Konkursa pēdējā diena līdz kurai attēli jāiesniedz ir 2020. gada 17. augusts.

Veiksmi!

Dalības noteikumi:
Konkursa organizators ir Komatsu Forest AB, Mārketinga departaments, Ūmeo, Zviedrija, organizācijas numurs: 556079-5949

Komatsu Forest aizsargā jūsu privātumu, un jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar datu aizsardzības noteikumiem. Jūsu kā dalībnieku kontaktinformācija netiks izpausta trešajai personai vai izmantota citam mērķim, izņemot konkursa pabeigšanu un informācijas nosūtīšanu, ja esat viens no uzvarētājiem. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā Komatsu Forest apstrādā personas datus, skatiet mūsu privātuma politiku vietnē www.komatsuforest.com/privacy-policy.

Komatsu Forest patur tiesības ļaunprātīgas izmantošanas gadījumā noraidīt nepiemērotus fotoattēlus. Dalībnieks apstiprina, ka viņam / viņai pieder visas tiesības uz konkurējošo fotoattēlu kā arī attēla pārsūtīšana ir atļauta. Attēlus visā pasaulē var izmantot Komatsu Forest AB un ar to saistītie uzņēmumi. Dalībnieks atzīst, ka šiem uzņēmumiem ir tiesības izmantot konkursā iekļautos attēlus komunikācijas un mārketinga nolūkos, piemēram, citu valstu vietējos kalendāros un sociālajos medijos. Komatsu Forest ir arī tiesības apgriezt attēlus un vajadzības gadījumā veikt citas izmaiņas. Ja attēlā ir cilvēki, arī viņiem ir jāpieņem šie noteikumi un jāpiekrīt attēla publiskai izmantošanai.

Organizatora žūrija no visām konkursam iesniegtajām fotogrāfijām izraugās uzvarētāju fotogrāfiju (1 foto). Ja uzvarētāju nevar sasniegt divu nedēļu laikā, Komatsu Forest ir tiesības iecelt citus uzvarētājus.

Piedaloties konkursā, dalībnieks apņemas ievērot oficiālos sacensību noteikumus un Komatsu Forest AB pieņemtos lēmumus. Ja fotoattēlā parādās kāda identificējama persona, Komatsu Forest nosūtīs apstiprināšanai atsevišķu piekrišanas veidlapu. Uzņēmums patur tiesības mainīt noteikumus.