Jaunas MaxiFleet iespējas

31.01.2021

Tagad jūs varat viegli ieslēgt meža mašīnas dzinēja sildītāju, lai kur jūs atrastos – neatkarīgi no tā, vai mašīna darbojas vai ne. MaxiFleet dzinēja sildītāja funkcija ir padarīta gan vienkāršāka, gan labāka, pateicoties jaunai, savienotai tehnoloģijai, kas ļauj tieši savienoties ar meža mašīnas datoru. Jaunā tehnoloģija sniedz lieliskas iespējas uzlabojumiem, un tas ir tikai pirmais solis.

MaxiFleet dzinēja sildītāja funkcija ir saņēmusi vairākus praktiskus uzlabojumus, kas padara to gan vienkāršāku, gan labāku. Informācija par pašreizējo akumulatora ietilpību, kabīnes temperatūru un mašīnas stāvokli regulāri tiek nosūtīta MaxiFleet neatkarīgi no tā, vai mašīna darbojas vai ne. Tas ļauj operatoram redzēt, piemēram, vai sildītājs darbojas un ir uzsildījis kabīni, vai ir pietiekami daudz akumulatora jaudas, lai iedarbinātu mašīnu utt.

Lielākā daļa operatoru ir ieprogrammējuši mašīnas dzinēja sildītāja grafiku, pamatojoties uz viņu parastajām darba stundām. Taču reizēm jāstrādā arī citās stundās un ar jauno MaxiFleet funkcionalitāti ir viegli dzinēja sildītāju iedarbināt, piemēram, stundu agrāk. Mašīnas iepriekš ieprogrammēto dzinēja sildītāja grafiku var parādīt MaxiFleet, taču izmaiņas šajā grafikā var veikt tikai mašīnā. Izmantojot MaxiFleet, ir iespējams arī manuāli ieslēgt vai izslēgt motora sildītāju.

Uzlabotais dzinēja sildītājs ir pirmais uzlabojums, kas ir iespējams, pateicoties jaunajai, savienotajai tehnoloģijai, taču ir gaidāmi vairāk jaunumi.