Komatsu 100 gadu jubileja

09.04.2021

Komatsu sāk 100 gadu pastāvēšanas piemiņas pasākumus

 

Veidojot vērtību kopā, izmantojot ražošanas un tehnoloģiju jauninājumus, lai veicinātu ilgtspējīgu nākotni, kurā cilvēki, uzņēmumi un mūsu planēta plaukst kopā!

LTD Komatsu 2021. gada 13. maijā svinēs 100 gadu jubileju (prezidents un izpilddirektors: Hiroyuki Ogawa). Komatsu ir dibināta Komatsu pilsētā Išikavas prefektūrā un ir apņēmusies nodrošināt kvalitāti un uzticamību un strādājusi, lai maksimāli palielinātu uzticamību sev klientu, akcionāru, izplatītāju, piegādātāju, biznesa partneru acīs. Uzskatot 100 gadu jubileju kā saziņas iespēju uzlabot un izplatīt korporatīvo zīmolu un izteikt atzinību visām ieinteresētajām pusēm par viņu atbalstu gadu gaitā, Komatsu gatavojas īstenot piemiņas pasākumus un pielikt pūles, lai nākotnē nodrošinātu ilgtspējīgu izaugsmi. Raugoties nākamajos 100 gados, Komatsu turpinās virzīties uz priekšu kopā ar ieinteresētajām personām, jo ​​tas rada vērtību, izmantojot ražošanas un tehnoloģiju jauninājumus, lai nodrošinātu ilgtspējīgu nākotni, kurā cilvēki, uzņēmumi un mūsu planēta plaukst kopā.

1. Korporatīvā identitāte
Komatsu ir definējis savu korporatīvo identitāti, pārdomājot tā priekšgājēju veidoto korporatīvo izaugsmi un attiecības ar sabiedrību. Konkrēti, Komatsu ir formulējis savu misiju un redzējumu, mērķi, kā arī vērtības. Korporatīvajā identitātē ir iekļauti arī gabali, kas izveidoti uzņēmuma vēsturē: pamatprincipi, Komatsu Way, Komatsu Vispasaules biznesa rīcības kodekss, kā arī stratēģijas, tostarp vidēja termiņa vadības plāns. Turklāt, Komatsu ir izveidojis zīmola solījumu (tagline) “Vērtības radīšana kopā”. Tā kā mūsu bizness un ieinteresētās puses turpina dažādoties, mēs centīsimies izpildīt šo solījumu, izmantojot globālās darbības. Videoieraksts, kurā aprakstīts zīmols Komatsu, ir pieejams Komatsu 100 gadu jubilejas vietnē.

Mērķis

Vērtības

Zīmola solījums (tagline)


2. Uzsākt darbinieku virzītu sociālo iemaksu projektu “One World One Komatsu”
Komatsu definē CSR kā darbības, lai reaģētu uz sociālajām prasībām, izmantojot pamatdarbību, un strādā ar sabiedrības ilgtspējīgu izaugsmi, risinot ESG jautājumus. Komatsu izlaiž “One World One Komatsu”, pirmo Komatsu globālo platformu, kurai var pievienoties visi Komatsu grupas darbinieki visā pasaulē. Šī ekskluzīvā platforma var konsolidēt katra dalībnieka brīvprātīgos un vienkāršos centienus vides ilgtspējas tēmā kopīgā grupas mērogā. Tas ļauj ērti pieteikties no personālajiem datoriem un viedtālruņiem un pārvar valsts un valodas barjeras. Tādējādi tas savieno visus Komatsu grupas darbiniekus visā pasaulē, veicinot Komatsu grupas vienotības sajūtu, kad viņi strādā kopīgā mērķa sasniegšanā, un veicinot ilgtspējīgai zemei ​​paredzētas darbības.

 

3. 100 gadu jubilejas piemiņas filmas “Komatsu in 203X” parādīšana
Lai sasniegtu drošas, ļoti produktīvas, gudras un tīras nākotnes darbavietas - šī filma attēlo tādas nākotnes darba vietas, kādas Komatsu vēlas, lai tās izskatītos pēc 10 līdz 20 gadiem, koncentrējoties uz piecām darba nozarēm: kalnrūpniecība, celtniecība, mežsaimniecība un lauksaimniecība, industriālā mašīnbūve un Komatsu ražošana.
Digitalizējot darba vietas visā pasaulē un savienojot zemes elementus, cilvēkus, tehniku ​​un materiālus uz atvērtas platformas, Komatsu atrisinās uz vietas esošās problēmas un optimizēs operācijas uz vietas, uzlabos dažādus mašīnu izmantošanas rādītājus un nodrošinās vidi, kas neitralizē oglekli.

4. Komatsu-no-mori atjaunošana
Komatsu gatavojas atjaunot Komatsu-no-mori Komatsu pilsētā, Išikavas prefektūrā. Komatsu atklāja Komatsu-no-mori 2011. gadā kā daļu no 90. gadadienas piemiņas projekta. Tā ir vieta, kur attīstīt cilvēkresursus globālā mērogā un kā kopt bērnus kopā ar vietējām kopienām. Atjaunošanas projekta ietvaros, kura mērķis ir ilgtspējīgs ieguldījums vietējām kopienām, Komatsu ir uzņēmies jaunas iniciatīvas, lai atvērtu Waku-Waku vēstures paviljonu, kura mērķis ir mudināt apmeklētājus atskatīties uz Komatsu vēsturi un izstādīt superlielā hidrauliskā ekskavatora PC4000 vienību blakus 930E, kas ir pasaules lielākās klases pašizgāzējs, kas tur ir bijis kopš 2011. gada. Komatsu cer, ka Komatsu-no-mori arī turpmāk piedāvās aktīvas iespējas vietējām kopienām, piesaistot daudz apmeklētāju, palīdzot viņiem interesēties par ražošanu un dabu, un uzzināt par tās tehnoloģijām.