Komatsu Forest AB jauns izpilddirektors

16.04.2020

Jenss Bengtsons ar 2020. gada 1. aprīlī ir uzsācis darbu kā Komatsu Forest AB izpilddirektors  - vienu no pasaules vadošajiem meža mašīnu un ar to saistīto pakalpojumu un piederumu ražotājiem. Dženss uzņēmumā ir strādājis 11 gadus un nesen ir bijis gan finanšu direktora, gan galvenā biroja vadītājs.

"Es esmu ļoti pagodināts, ka man tiek piešķirta šī loma, un esmu gatavs uzdevumiem, kas mūs sagaida," saka Jenss. "Es ieņemu savu jauno amatu laikā, kas ir ļoti nemierīgs Koronas pandēmijas dēļ. Visa pasaule dara visu iespējamo, lai tiktu galā ar šo neparasto situāciju. Mēs kā uzņēmums nesen paziņojām, ka uz laiku slēdzam ražošanu, lai pielāgotos dominējošajiem apstākļiem, un pēc tam, ja ierobežojumi atļaus, pavasarī pakāpeniski palielināsim ražošanu. "

Komatsu Forest vairākus gadus ir bijusi spēcīga un nemitīga attīstība, kur uzņēmums ir nepārtraukti audzis. "Neskatoties uz pašreizējiem apstākļiem, mēs esam pārliecināti, ka pieprasījums pēc meža tehnikas aprīkojuma mūsu biznesā arī turpmāk virzīs izaugsmi - un mums ir liels potenciāls turpināt izaugsmi. Šobrīd nav iespējams pateikt, kā meža nozari ietekmēs pašreizējā situācijā, bet ilgtermiņā mēs redzam lielu potenciālu, "viņš saka.

Bijušais izpilddirektors Mitsuru Ueno tagad ieņem jaunu lomu kā mātesuzņēmuma Komatsu Ltd. meža nodaļas vecākais menedžeris. Laikā, kad viņš bija Komatsu Forest AB izpilddirektors, viņam ir bijušas divas svarīgas jomas; nodrošināt jaunu ražotni ar drošu un labu darba vidi, kas ir sagatavota gaidāmajai biznesa paplašināšanai, un paplašināt meža mašīnu biznesu, izmantojot stratēģiskas iegādes, piemēram, Quadco, Southstar, TimberPro un Oryx Simulation.

Lai mūsu bizness turpinātu augt, mūsu īpašnieks 2019. gadā nolēma investēt pavisam jaunā rūpnīcā Ūmeo. Šis lēmums ir īpaši aizraujošs, jo šajā pasaules daļā reti tiek būvētas jaunas rūpnīcas, taču tas parāda, ka viņi tic nozares pastāvīgajai attīstībai un stabilajai kompetencei, kas pastāv uzņēmumā un reģionā. Ar savu apņēmību un darbu Mitsuru Ueno ir padarījis šo projektu iespējamu. "Mums tagad ir lieliska iespēja iegūt mūsdienīgu un drošu ražotni, kas sagatavota augšanai, vienlaikus apvienojot izkliedētās darbības Ūmeo," secina Jenss.

Jens Bengtsson būs pirmais Zviedrijas izpilddirektors kopš Komatsu Ltd pārņemšanas 2004. gadā.