Simulatori – īsākais ceļš pie zinātības un augstākas produktivitātes

07.06.2017

Komatsu simulatori piedāvā ideālu īsceļu uz jaunām zināšanām un uzlabotām iemaņām. Janvārī pieredzējām divu jaunu simulatora modeļu iznākšanu – pilna izmēra KF 500 simulatoram un KF 50 klēpjdatora modelim. Jaunajiem modeļiem ir vairākas jaunas funkcijas, kas nodrošina augstāku efektivitāti un veiktspēju.

Abi simulatora modeļi var lepoties ar pilnīgi jaunu programmatūru, tajos ir jaunākie mašīnu modeļi gan harvesteru, gan forvarderu simulācijām. Simulatori piedāvā arī vairākas dažādas mašīnu iespējas, no kurām izvēlēties, piemēram, standarta standarta celtnis vai kombinētais celtnis, S tipa vai C tipa galva, kā arī ar vai bez vairāku koku apstrādes. Sajūsmu izraisa jaunā VR iespēja, kurā izmantota VR (virtuālās realitātes) tehnoloģija, kas pieredzi simulatorā paceļ nebijušos augstumos.

Starp simulatoriem ir “Forest Editor” (Meža redaktors), kurš ļauj radīt ainavas un mežaudzes. Tādējādi lietotāji var trenēties mežos, kuri precīzi atbilst viņu parastajai darba videi, ņemot vērā koku sugas, reljefu un meža blīvumu.

Visiem simulatoriem ir arī vairāku spēlētāju funkcija – tas nozīmē, ka divi simulatori var darboties vienā virtuālajā vidē, ļaujot harvesteram un forvarderam strādāt kopā. Vairāku spēlētāju režīmā iekļauta statistika, kas atspoguļo komandas rezultātus; šī funkcija rosina vēl vairāk uzlabot efektivitāti. Jūs pat varat izvēlēties pievienot instruktora staciju, kura ļauj instruktoram vai pieredzējušam simulatora operatoram iegūt labāku un dinamiskāku pārskatu, kā arī mijiedarboties ar pārējiem operatoriem.

Komatsu simulatori nodrošina reālistisku Komatsu mašīnas vadīšanas simulāciju ar ievērojami zemākām izmaksām un mazāku risku, nekā darbinot īstu mašīnu. Simulatorus var izmantot gan jaunu meža tehnikas operatoru apmācībai, gan, lai palīdzētu pieredzējušiem operatoriem noslīpēt viņu vadīšanas paņēmienus, tādējādi paaugstinot viņu produktivitāti.