Jauna manipulatora vadība ar nepārprotamām priekšrocībām

07.06.2017

Komatsu Forest ar lepnumu piedāvā jaunu funkciju – Smart Flow. Šī ir pilnīgi jauna manipulatora vadības tehnoloģija, kura nodrošina augstāku precizitāti un kontroli celtņa darbināšanas laikā, uzlabo degvielas ekonomiju un paaugstina produktivitāti. Šī funkcija ir pieejama Zviedrijas tirgū forvarderiem Komatsu 855 un Komatsu 875.

Forvardera operators vēlas, lai manipulators būtu kā paša roku pagarinājums, lai tam būtu vienmērīgas, plūstošas kustības un labs celtņa ātrums. Ieviešot funkciju Smart Flow, Komatsu Forest ir spēris nozīmīgu soli šajā virzienā. Smart Flow ir pilnīgi jauna manipulatora vadības tehnoloģija, kura var lepoties ar nepārspētu intelektu. Jaunais manipulatora vārsts pastāvīgi uzrauga celtnim pievadīto spiedienu un plūsmu, vienmēr nodrošinot pareizo līmeni, kas sniedz iespaidīgas celtņa vadības iespējas. Lieliskā vadībāmība nozīmē mazāku nogurumu darba maiņas beigās, augstāku produktivitāti un, rezultātā, lielāku peļņu.

Viena no Smart Flow piedāvātajām funkcijām ir Active Crane Damping (aktīva celtņa slāpēšana). Šī funkcija slāpē spiediena lēcienus un kritumus, kuri var rasties hidrauliskajās sistēmās, operatoram paātrinot vai bremzējot celtņa kustības, tā radot patīkamāku darba vidi kabīnē. Uzlabota arī precizitāte lielākā attālumā, nodrošinot priekšrocības, piemēram, tad, kad operators savāc kokmateriālus. Celtņa slāpēšanas funkcija gluži vienkārši rada iespēju izvešanu veikt ātrāk, izmantojot to pašu kontroles pakāpi, tādējādi paaugstinot produktivitāti.

Mūsu Smart Flow tehnoloģija arī mazina spiediena zudumus vārstā, radot tiešu un pozitīvu ietekmi uz degvielas ekonomiju. Komatsu Forest ir pieredzējis degvielas ietaupījumu pat četru procentu apmērā normālā izvešanas ciklā gan iekraušanas/izkraušanas, gan bezceļa transportēšanas darbos.

Šī funkcija ir pieejama Zviedrijas tirgū forvarderiem Komatsu 855 un Komatsu 875. No 2019. gada sākuma Smart Flow tiks piedāvāts arī Latvijas tirgum.