Komatsu TX mazās klases forvarderi ir klāt!

03.09.2020

Piesakot 2021. gada modeļus, Komatsu Forest prezentē vairākus forvarderu jaunumus, tostarp modernizētu Komatsu 845 un pavisam jaunu retināšanas koncepciju Thinning Experts (TX), kurā ietilpst Komatsu 835TX un jaunais Komatsu 825TX. Tas nozīmēs, ka tagad viss Komatsu forvarderu klāsts ir ar modernizētu dizainu. Mazās klases forvarderiem ir jauni 4 cilindru dzinēji un jauna vadības sistēma. Opcija Bogie Lift Advanced būs pieejama visiem mazās klases forvarderiem, turklāt MaxiFleet papildināts ar vairākām jaunām funkcijām, lai vienkāršotu ikdienas darbu.

 

Komatsu 825TX, veikls 9 tonnu forvarders, kas paredzēts mazāko mašīnu tirgus segmentam, ir pavisam jauns un ar nepacietību gaidīts modelis. Mūsu iepriekšējais mazākais modelis, 11 tonnu Komatsu 835, ir modernizēts un tagad tiek piedāvāts ar jaunu apzīmējumu Komatsu 835TX. Mēs piedāvāsim arī modernizētu vidējās klases 12 tonnu forvarderi Komatsu 845, kas labi darbojas ne tikai retināšanas, bet arī vieglākā galvenajā cirtē.

"Izlaižot 2021. gada modeļus, visas mūsu mašīnas tagad ir modernizētas, un mēs esam priecīgi, ka varam piedāvāt saviem klientiem visaptverošu forvarderu un harvesteru klāstu. Jaunajiem retināšanas speciālistiem ir vairākas īpašības, kas padara tos ļoti labi piemērotus retināšanas darbiem. Turklāt šie uzlabojumi ir pieprasīti jau kādu laiku. Tajos ir arī dažas lielāko forvarderu priekšrocības," stāsta Daniels Grabbe, Komatsu Forest produktu vadītājs.

Ērta kabīne ar lielisku redzamību visos virzienos
Visi jaunie forvarderi ir modernizēti ar tādu pašu kabīni kā pašreizējie Komatsu 855, 875 un 895 modeļi. Komatsu ergonomiskās kabīnes ir balstītas uz pārbaudītu koncepciju, kas piedāvā ērtu un plašu darba vidi ar labu redzamību visos virzienos. Interjers ir labi apsvērts ar daudzām praktiskām lietu glabāšanas vietām.

Vēl viens uzlabojums ir tas, ka Orbitrol stūre ir aizstāta ar elektrisko mini stūri, kas atrodas pie labās vadības sviras. Šis jaunais stūres rats nodrošina lielāku transporta ātrumu 22–25 km / h atkarībā no modeļa. "Vecās stūres noņemšana nozīmē mazāk hidraulikas kabīnē, nodrošinot vēl plašāku un klusāku darba vidi," saka Grabbe.

Lielāka uzticamība ar jaunāko dzinēju
Visi Komatsu 825TX, 835TX un 845 modeļi lepojas ar jaunu dzinēju, kas atbilst jaunākajiem dīzeļdzinēju emisijas tiesību aktiem (V posms). Tas sniedz vairākas priekšrocības: pilnīgi jaunu AdBlue sistēmu, jaunu izplūdes sistēmu un hidrauliskos vārstus (hidrokompensatori).

AdBlue sistēma ir pilnībā pārveidota, galveno uzmanību pievēršot uzlabojumiem, lai palielinātu uzticamību. Tvertne ir pārvietota uz priekšējās kreisās puses glabāšanas vietu rāmī, turklāt tai ir jauns un uzlabots uzpildes risinājums, kas ietver gan noplūdes aizsargu, gan filtrēšanu. Īpaši izveidota piltuve ar ventilācijas kanāliem ļauj ātrāk uzpildīt.
"Visas šīs modifikācijas vienkāršo mašīnas ikdienas apkopi, vienlaikus samazinot netīrumu iekļūšanas tvertnē risku," skaidro Grabbe.

Moderna vadības sistēma vislabākajiem sākuma apstākļiem
Vēl viena mūsu jauno forvarderu īpašība ir tā, ka tie ir aprīkoti ar vadības sistēmu MaxiXT, kas pagājušajā gadā tika atklāta citām Komatsu meža mašīnām. MaxiXT ir pilnīga mašīnu un galvu vadības, celtņa iestatīšanas un administrēšanas sistēma ar lietotājam draudzīgām funkcijām un rīkiem, kas nodrošina pilnīgu kokmateriālu kontroli no pasūtījuma līdz piegādei uz ceļa.

Bogie Lift Advanced vieglākai darba dienai
Bogie Lift Advanced, kas ļauj individuāli kontrolēt kreiso un labo tandēmu, tagad būs pieejams kā opcija modeļiem Komatsu 825TX, 835TX un 845. Šī funkcija nodrošina forvarderu lielu pārvietošanās spēju, šķērsojot šķēršļus, kas ir īpaši svarīgi blīvās mežaudzēs ar šauriem joslu ceļiem, kuriem nepieciešamas kustīgas mašīnas ar labu vadāmību ārpus apvidus.

Uzlabota informācijas nodošana un pastiprināta sadarbība
Uzsākot mūsu 2021. gada modeļus, MaxiFleet, Komatsu Forest darbības vadības sistēmai, tiks pievienotas arī divas galvenās jaunās funkcijas. Atrašanās vietas dati tagad ļaus jums apskatīt savu atrašanās vietu kartē, kas var palīdzēt informācijas apmaiņai starp kolēģiem. Mēs arī izlaižam jaunu funkciju, kas palīdz sagatavot forvardera instrukcijas. Iepriekš sagatavojot instrukcijas, tiek samazināta administrēšanas nepieciešamība kabīnē un vairāk laika, lai operators varētu faktiski strādāt.

Plašāka informācija par katru mašīnas modeli un jaunajām MaxiFleet funkcijām tiek sniegta atsevišķi.

 

KOMATSU 825TX    KOMATSU 835TX    KOMATSU 845 - 2021