Komatsu viedais manipulators (Komatsu Smart Crane)

15.06.2021

Vienkāršāka vadība, ergonomiskāka vide un augstāka produktivitāte dienas beigās!


Tā kā tik liela ekspeditora operatora darba dienas daļa ir saistīta ar celtņa darbību, paaugstināta efektivitāte piedāvā lielu potenciālu. Viedais manipulators sniedz operatoram tādas priekšrocības kā atvieglota celtņa darbība, samazināta fiziskā slodze, kā arī augstāka produktivitāte. Priekšrocības, kas dod labumu gan rentabilitātei, gan operatora labklājībai. Viss, lai operatoram būtu pēc iespējas vieglāk koncentrēties uz patiesi svarīgo - koksnes pārvietošanu uz krautuvi.
 

 

Gluži kā savas rokas pagarinājums

Komatsu viedā manipulatora tehnoloģija ir balstīta uz Komatsu manipulatora vadības sistēmu Smart Flow, kas cita starpā ietver inteliģentus manipulatora vārstus, lai nodrošinātu, ka manipulatoram vienmēr tiek piegādāts pareizais spiediens un plūsma neatkarīgi no slodzes. Ar aktīvo manipulatora amortizāciju tas nodrošina arī iespaidīgu atsaucību un lielu precizitāti visās manipulatora kustībās. Manipulators vienkārši jūtas kā jūsu paša rokas pagarinājums. Smart Flow samazina arī spiediena zudumus, tādējādi uzlabojot degvielas ekonomiju. Komatsu Forest degvielas ietaupījums ir sasniedzis četrus procentus normālā forvardera pievešanas ciklā gan iekraušanas / izkraušanas, gan bezceļa transportēšanas laikā.

 

Darbojoties, esiet relaksēts

Viedais manipulators piedāvā priekšrocības, kas ietver samazinātu operatora fizisko slodzi, ļaujot uzturēt nepārtraukti augstu ražošanu visas dienas garumā. Tas ir iespējams, pateicoties manipulatora precizitātei un vienmērīgajiem kustības modeļiem, kas ar mazāku šūpošanos un vibrāciju ļauj operatoram darba laikā saglabāt lielāku relaksāciju. Mierīgs un nesaspringts operators var efektīvi strādāt visas maiņas laikā, kas būtiski ietekmē to, cik daudz var saražot vienā dienā.

 

Vienkāršo celtņa vadību

Komatsu Smart Crane vienkāršo manipulatora vadību. Tikai ar trim kursorsviras kustībām operators var viegli un ļoti precīzi kontrolēt satvērēju. Teleskopiskās izlices pagarinājums tiek kontrolēts automātiski, tas nozīmē, ka operatoram ir jādomā par vienu funkciju mazāk. Mazāk kursorsviras kustību atvieglo darbu pat pieredzējušam operatoram, kā arī nozīmē labāku operatora ergonomiku. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka nepieredzējušam operatoram ir daudz vieglāk ātri uzlabot savas manipulatora darbības prasmes.

 

Tāpat kā pieredzējis operators

Komatsu viedais manipulators maina savu uzvedību atkarībā no tā, kurā celtņa cikla posmā ir satvērējs, tāpat kā pieredzējis operators. Tas nozīmē, ka manipulators izturas atšķirīgi atkarībā no tā, vai operators savāc kokmateriālus no zemes, iekrauj kravas telpā vai sakrauj krautuvē ceļa malā - viss, lai nodrošinātu maksimālu produktivitāti ik uz soļa. Tas redzams, piemēram, kā viedais manipulators nosaka teleskopiskās strēles pagarinājumu virs galvenās izlices, ietaupot gan laiku, gan degvielu. Šos iestatījumus var pielāgot, lai tie atbilstu operatora vēlmēm.

 

Promo video:

 

Viedā manipulatora prezentācijas video:

 

Viedais manipulators no operatoru skatapunkta:

 

 

VISI KOMATSU FORVARDERI