Mobilā degvielas tvertne tavu darbu produktivitātei

17.12.2021

Degvielas uzpildīšana var aizņemt daudz laika, kad ar tehniku atrodies mežā, bet degviela citur. Tas ir iemesls, kāpēc KOMATSU piedāvā mobilo degvielas uzglabāšanas tvertni, kas palielina meža tehnikas produktivitāti un vienlaicīgi ir atbilstoša prasīgajiem meža apstākļiem.

Kā visi KOMATSU produkti, mobilā degvielas uzglabāšanas tvertne ir veidota tieši tā, lai optimizētu darbu mežā. Tvertnes 872 litru ietilpība ir pietiekami, lai uzpildītos vairākas reizes. Degvielas tvertni var transportēt pa koplietošanas ceļiem, kas vienkāršo tās transportēšanu starp objektiem, savukārt šļakatu plāksnes tvertnes iekšpusē padara degvielas transportēšanu drošāku, jo tās stabilizē šķidruma kustību brauciena laikā.

Uzpildīšanās ir ātra, pateicoties elektriskajam pumpim, kurš pumpē degvielu no tvertnes, kā arī droša pārpildes aizsargmehānisma dēļ, tāpēc degvielas uzpildes laikā operatoram ir iespēja veikt ikdienas pārbaudi vai servisa pasākumus, tādējādi maksimāli izmantojot laiku.

276 kg smagā dzelzs tvertne ir piemērota dažādiem laikapstākļiem un ir iespējams iegādāties arī sala izturīgu šļūteni, kas iztur līdz pat - 40°C salu.

Ieguvumi, izvēloties KOMATSU mobilo degvielas uzglabāšanas tvertni:

➕ Gudrāka un ilgtspējīgāka alternatīva plastmasas tvertnēm

➕ Piemērota dažādiem vides apstākļiem

➕ Apstiprināta transportēšanai pa publiskajiem ceļiem

➕ Paredzēta iekraušanai uz forvardera transportēšanai mežā

➕Degvielas esamība līdzi mežā ir ne tikai ērta, bet arī ļauj paātrināt darba procesus, tādējādi palielinot produktivitāti

➕ Ikdienas pārbaudi un jebkādus servisa pasākumus var veikt, kamēr meža mašīna tiek uzpildīta, tādējādi maksimāli izmantojot laiku

 

PDF APSKATI TE!