Garāks apkopes intervāls ProAct 2.0 mašīnām

07.06.2017

ProAct 2.0 ir pakalpojumu koncepcija, kas vienkāršo mašīnu īpašnieku ikdienu, sniedzot lielāku sirdsmieru un peļņu. Īpašnieks iegūst uzticamu mašīnu un pilnīgu kontroli pār mašīnas stāvokli un ekonomiju – tas viss ar fiksētām zemām izmaksām par dzinēja darba stundām. Jaunums ProAct 2.0 pakalpojumā ir tas, ka apkopes intervāli ir pagarināti līdz 750 stundām – viss nepieciešamais, lai mašīnas īpašnieka ikdiena kļūtu pēc iespējas vienkāršāka.

ProAct 2.0 iekļautas regulāras pārbaudes un apkope, kas pielāgota katrai konkrētajai mašīnai, lai meža tehnikas īpašnieks saņemtu vajadzīgo pakalpojumu īstajā brīdī un tad, kad tas atbilst viņu grafikam.

Cenšoties uzlabot proaktīvo apkopi, dabiski, ka Komatsu Forest sper soli ProAct 2.0 attīstības virzienā. Veicot daudzpusīgas komponentu pārbaudes un konsultējoties ar mūsu piegādātājiem un klientiem, tagad ieviešam 750 apkopes intervālu. Tādā veidā optimizē mašīnas apkopi, vienlaikus saglabājot kvalitāti; ieguvums ir ilgāks ražošanas laiks un zemākas apkopes izmaksas.

Visus pakalpojumus veic Komatsu speciālisti, mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes oriģinālās detaļas un dilstošās daļas. Turklāt ProAct 2.0 sniedz meža tehnikas īpašniekam piekļuvi šīm detaļām laukā, izmantojot piegādi uz lauka.

ProAct 2.0 nodrošina meža mašīnas īpašniekam piekļuvi katras mašīnas informācijai par ražošanu un statusu. Īpašnieks iegūst pilnu kontroli gan pār plānotajiem apkopes apmeklējumiem, gan visām apkopes atskaitēm, kā arī var sekot līdzi būtiski nozīmīgajai informācijai. Turklāt papildvienošanās ProAct 2.0 XP piedāvā kritisko komponentu aizsardzību līdz pat 9000 dzinēja darba stundām. Viss nepieciešamais, lai mašīnas īpašnieka ikdiena kļūtu vienkāršāka, vienlaikus iegūstot lielāku sirdsmieru un peļņu.

ProAct 2.0 koncepcija dažādos tirgos atšķiras. Iepriekš aprakstītais attiecas uz Zviedrijas tirgu.