Uzlabota Constant Cut visām C tipa galvām

06.07.2021

No 1. jūnija visu C veida galvu griešanas iekārta Constant Cut saņēmusi modernizētu dizainu. Jauninājums satur ne mazāk kā 25 punktus, un tie ir vairāki uzlabojumi klientiem gan attiecībā uz paaugstinātu produktivitāti, gan labāku ražošanas plūsmu.

Constant Cut, mūsu inteliģentā griešanas iekārta, nodrošina, ka galvai ir nemainīgs un efektīvs zāģa ķēdes ātrums visā griešanas ciklā. Tas nodrošina efektīvu griešanu un ierobežo problēmas ar griešanas plaisām. Tagad griešanas iekārtai ir veikta būtiska modernizācija, kas nozīmē, ka visas C vienības iegūst jaunu, svaigu Constant Cut ar produktīvām priekšrocībām.

“Mēs uzskatām, ka mūsu klienti priecājas par to dzirdēt. Uzlabojumi nāk no klientu atsauksmēm, un mēs to esam ieviesuši savā attīstībā. Tādā veidā tas ir nozīmīgs komandas darbs, kurā mēs kopā izstrādājam savus produktus, šajā gadījumā galvas”, saka Tobiass Ettemo, Harvesters and Heads produktu vadītājs.

Mazāk neplānotu pieturu

Tika uzlabots Constant Cut funkcijas ķēdes nospriegojums, tādējādi samazinot darbuzņēmējam dārgo dīkstāvi. Vēl viena labāka un vienmērīgāka ķēdes spriegojuma priekšrocība ir tā, ka gan ķēdi, gan zāģa stieni var izmantot ilgāk.

Zāģa stieņa stiprinājumam ir izturīgāks dizains, kas pagarina kalpošanas laiku. Šo komponentu mehānika ir optimizēta, lai nodrošinātu, ka zāģa stienis ir stabilāks zāģa kastē.

“Klienti, kuri ir izmēģinājuši jauno griešanas agregātu, jūt, ka viņiem ir taisnāks griezums un ka zāģa stienis tik ļoti nesvārstās. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka ir uzlabojusies ķēdes eļļošana, jo eļļa tiek labāk ievirzīta eļļošanas rievā un ārā līdz stienim. Labāka ķēdes eļļošana arī pagarina zāģa stieņa kalpošanas laiku”, skaidro Tobiass Ettemo.

Labāka aizsardzība un izturīgāks materiāls

Automātiskās atbrīvošanas funkcijai ir ieviests jauns aizsargapvalks, kas aizsargā zāģa stieņa stiprinājumu no zāģu skaidām un gružiem. Tas nozīmē, ka, mainot ķēdi, operatoram nav jātīra zāģa stieņa stiprinājums un zāģa stieņa skava tik bieži kā iepriekš, tādējādi samazinot dīkstāves laiku.

Vairākas griešanas vienības sastāvdaļas ir modernizētas ar izturīgāku materiālu, kas palielina visas griešanas vienības kalpošanas laiku.

Gultnis starp grozāmo korpusu un zāģa motoru ir labāk piemērots, lai samazinātu nevēlamas kustības, nodrošinot stabilāku griešanas vienību un arī mazāku nobrāzumu uz grozāmajām blīvēm. Materiāls grozāmajās blīvēs ir nomainīts pret tādu, kas kustības laikā ir elastīgāks un mazāk jutīgs pret nodilumu, kas samazina eļļas noplūdes risku. Jaunos grozāmos blīvējumus ir arī daudz vieglāk uzstādīt, jo uzstādīšanas laikā tie nesabojājas tik viegli. Turklāt to maiņai nav nepieciešams īpašs instruments, kas atvieglo apkalpošanu uz vietas.