Uzticamās Komatsu S132 darba galvas jaunā versija

27.08.2020

Komatsu S132 darba galvas 2021. gada versija ievieš vairākas funkcijas un uzlabojumus, kas jau tā produktīvo un uzticamo harvestera darba galvu padara vēl universālāku un piemērotāku prasīgiem mežizstrādes uzdevumiem. Robustais un apkalpošanai draudzīgais dizains ir atjaunināts ar jaunām funkcijām, piemēram, Constant Cut kā standarta aprīkojumu, uzlabotu garuma mērīšanu un vēl vairāk pastiprinātu rāmi.

 

Divu padeves ruļļu izturīgā konstrukcija padara Komatsu S132 par ļoti uzticamu galvu. Turklāt, rāmis tagad ir pastiprināts tieši tur, kur nepieciešams, piemēram, ap vertikālo nazi un ruļļu rokām savienojumā pie rāmja.

Standarta komplektācijā ar Constant Cut Komatsu S132 nodrošina vienmērīgu maksimālo ķēdes ātrumu 40 m/s. Zāģa agregāta konstrukcija nodrošina, ka zāģa motors nedarbojas pārāk ātri, vienlaikus samazinot plaisu griešanas risku un tādējādi palielinot produktivitāti.

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo mērījumu precizitāti, garuma mērīšanas funkcija ir uzlabota un pastiprināta. Mērīšanas riteņa cilindrs, hidraulika un mērīšanas riteņa svira un tā stiprinājums ir atjaunināti. Galvai uzstādīts pavisam jauns mērīšanas riteņu bloks, komplektā ar lielāku mērīšanas riteni.
"Šīs izmaiņas ļauj mērīšanas ritenim labāk sekot stumbra kontūrām, tādējādi nodrošinot vēl labāku mērīšanas precizitāti," skaidro Tobias Ettemo, Komatsu Forest produktu vadītājs.

Komatsu S132 ir pilnīgi jauns rotators, kas ir pārveidots, lai apmierinātu tirgus pieprasījumu pēc funkcionalitātes, veiktspējas un kalpošanas laika. Turklāt galvai ir lielāks slīpuma leņķis. Lielais 133 grādu leņķis nodrošina galvas lielāku manevrēšanas spēju, vienlaikus samazinot slodzi, strādājot stāvā apvidū.

Galvai ir pārdomāts šļūteņu novietojums un aizsargāti galvas komponenti. Tā ir ļoti draudzīga ikdienas apkalpošanai, ar ērtu piekļuvi servisa punktiem, vārstu montāžai un citām svarīgām detaļām. Krāsu marķēšanas tvertnei ir uzlabots dizains ērtākai uzpildīšanai. Galvas šļūtenes ir pārvietotas uz rāmja iekšpusi, lai izvairītos no nevajadzīga nodiluma.

Viena jauna Komatsu S132 iespēja ir Find End Laser - funkcija, kas atiestata garuma mērījumus bez jaunas griešanas nepieciešamības. Tas palielina koksnes garumu un palielina ražošanas jaudu. Turklāt galvai tagad ir vairākas iespējas, kas ļauj to uzstādīt uz ekskavatora, piemēram, divu dažādu ciršanas saišu izvēle un pastiprināta pamatplāksne.

"Tas viss kopā padara Komatsu S132 par produktīvu un uzticamu galvu, kas piemērota visu veidu mežiem," secina Ettemo.