Ziemassvētki 2019 - Komatsu sauna!

22.12.2019

SIA Haitek Latvia pateicībā par uzticēšanos un līdzšinējo sadarbību, 2019.gada Ziemassvētkos dāvāja vienam no saviem klientiem pārvietojamo rokām darināto pirtiņu "Komatsu sauna". Pirtiņu dāvāja vienam no visiem tiem mūsu klientiem, kuri bija iegādājušies jaunu Komatsu mašīnu, kopš SIA Haitek Latvia kļuva par oficiālo Komatsu pārstāvi Latvijā 2016. gada jūlijā. Izlozes kārtā pirtiņu dāvanā ieguva SIA Woodmaster!

Šo 2019. gada Ziemassvētku pasākumu ar runu atklāja SIA Haitek Latvia valdes loceklis Agris Putniņš. Pasākumu vadīja sabiedrībā zināmais stand up komiķis un pasākumu vadītājs Rūdolfs Kugrēns. Pasākuma laikā SIA Haitek Latvia izpilddirektors Sergejs Sudarevs atklāja dažādus sagaidāmos jaunumus saistībā ar Komatsu 2020 ieviešanu. Kā arī uzstājās Komatsu Forest Oy pārstāvji - somijas marketinga direktors Timo Korhonen un tehnikas tirdzniecības koordinators Baltijas un Skandināvijas valstīs Markku Tuomikoski.

"Komatsu sauna" pirtiņu bija iespējams iegūt jebkuram uzņēmumam, kas bija šo gadu laikā saņēmuši vai noslēguši līgumu par jauna Komatsu harvestera vai forvardera iegādi. Izredzes palielināja iegādāto tehnikas vienību skaits, jo katrs izlozes talons, kas piedalījās dāvanas izspēlē, bija unikāls ar tehnikas vienības sērijas numuru.

Apsveicam SIA "Woodmaster" ar lielisku dāvanu šajos Ziemassvētkos! Kā arī izskām lielu pateicību par uzticēšanos mums un līdzšinējo sadarbību. Paldies visiem mūsu klientiem par sadarbību! 

 

Pasākuma bilžu galerija TE!