ProSelect pārstāv rūpīgi izvēlētus produktus, kuri atbilst visām mūsu kvalitātes prasībām. Komatsu oriģinālās rezerves daļas, piederumi un aprīkojums, kas veidots jūsu Komatsu mašīnai, kā arī darba apģērbs, apģērbs brīvā laika pavadīšanai un stilīgi aksesuāri.

Visas mūsu mašīnu daļas ir izstrādātas un veidotas atbilstošos izmēros, lai nodrošinātu optimālu savstarpēju efektivitāti. Tas jums nodrošina maksimālu produktivitāti un uzticamību, kā arī ilgāku un ienesīgāku kalpošanas laiku jūsu mašīnai. Tas ir iemesls, kādēļ tā lepojamies ar mūsu rezerves daļu attīstību un izvēli. Nodrošinot to, ka visas daļas ir izstrādātas un pārbaudītas, lai atbilstu jūsu mašīnai, mēs varam garantēt, ka jūsu Komatsu turpina būt īsts Komatsu – gadu pēc gada.

Piekļuve īstajām rezerves daļām īstajā brīdī ir izšķiroši svarīga, lai saglabātu mašīnas ražošanas jaudu. Lai nodrošinātu īsto rezerves daļu ātru piegādi, mums ir optimizēta krājumu glabāšanas un loģistikas ķēde. Mūsu centrālā rezerves daļu noliktava atrodas netālu no Stokholmas lidostas, tā nodrošinot ātrus transportēšanas risinājumus; mums ir arī stratēģiski izvietotas rezerves daļu noliktavas.

CELTŅI

CELTŅI

Krāns ir svarīga mūsu harvesteru daļa. Harvesterim ir paralēlie krāni, kuri ir gan ātri, gan viegli darbināmi, kā arī ar unikālu rotēšanas transmisiju, kas krāniem piešķir sevišķi augstu sākotnējo jaudu. Kopā ar hidrauliskās sistēmas trīskāršo sūkni ir pietiekami jaudas, lai veiktu vairākas darbības vienlaikus. Krāna galā ir Komatsu MDB – vairāku disku bremzes; bremžu disku skaitu var mainīt, lai tas atbilstu galvas izmēram. Visām mašīnām ir vismaz divas krāna darbības attāluma alternatīvas. 


Mūsu forvarderu krāniem ir augsts celšanas un rotēšanas moments, kas nodrošina maksimāla spēka ražošanu un ātrumu. Efektīvi funkcionējošā hidrauliskā sistēma ar liela izmēra krāna vārstu sniedz unikālu pieredzi krāna vadīšanā. Krāniem ir optimāli aizsargātas šļūtenes, kas izvilktas caur Komatsu Combi ārējo strēli, kā arī unikālie ProTec posmi. Svari ProTec Scale, kas piestiprināti krāna galā, ir pilnībā iekļauti MaxiXplorer, svars tiek automātiski reģistrēts.

HIDRAULISKĀS ŠĻŪTENES

HIDRAULISKĀS ŠĻŪTENES

Mūsu hidraulisko šļūteņu klāsts ir rūpīgi pārbaudīts un izvēlēts, lai atbilstu Komatsu Forest stingrajiem kvalitātes standartiem – ne vien teorētiski, bet arī reālajā dzīvē. Mūsu ProSelect šļūtenēm ir augsta izturība pret nodilšanu, tās iztur smagu slodzi, vairākkārtējus spiediena lēcienus, kā arī locīšanu, kas saistīta ar izmantošanu meža mašīnā. Izmantojot hidrauliskās šļūtenes no ProSelect klāsta, varat vienmēr būt droši, ka tās būs pareizajā garumā un pareizām, jūsu mašīnai atbilstošām specifikācijām. Viss nepieciešamais, lai jūsu darba diena būt pēc iespējas ērtāka, netraucētāka un ienesīgāka.

ŠĶIDRUMI

ŠĶIDRUMI

Mūsu kvalitatīvo Komatsu Forest oriģinālo šķidrumu klāsts ir rūpīgi izvēlēts, pārbaudīts, to apstiprinājuši mūsu uzņēmuma tehniskie eksperti. Tie nodrošina uzticamību, veiktspēju un maksimāli ilgu mašīnas kalpošanas laiku. 

FILTRU KOMPLEKTI

FILTRU KOMPLEKTI

Pareizie filtri ir izšķiroši nozīmīgs faktors, kas nodrošina zemas apkopes izmaksas. Līdz ar to Komatsu Forest ir izstrādājis speciālu filtru klāstu, kas ir pārbaudīts, lai atbilstu mūsu stingrajiem kvalitātes standartiem, kā arī, lai nodrošinātu jūsu mašīnai maksimāli ilgu kalpošanas laiku.

Esam izveidojušus specifiskus filtru komplektus visām mūsu mašīnām, katrā no tiem ir visi nepieciešamie filtri, lai uzturētu jūsu mašīnu 1000 darba stundas.

ZĀĢA SLIEDES UN ZĀĢA ĶĒDES

ZĀĢA SLIEDES UN ZĀĢA ĶĒDES

Ātra un uzticama zāģēšana ir svarīga, lai nodrošinātu augstu produktivitāti un kvalitatīvu rezultātu. Tieši to jūs saņemat, izvēloties zāģa sliedes un ķēdes no ProSelect. 
Lai zāģēšana būt efektīva un droša, zāģa sliedei un ķēdei ir labi jādarbojas kopā. Šī iemesla dēļ esam izstrādājuši un rūpīgi pārbaudījuši šos produktus, lai tie strādātu ideāli harmoniski. 
Izvēloties šīs Komatsu zāģa sliedes un ķēdes varat būt droši, ka gan funkcionalitāte, gan izturība ir labākā iespējamā. Turklāt jums retāk zāģējot gadīsies plaisas un mazināsies risks piedzīvot triecienu no pārtrūkušas ķēdes. 

Lejupielādēt katalogu

LED APGAISMOJUMS

LED APGAISMOJUMS

Izmantojot LED apgaismojumu, iegūstat spēcīgu un dabīgu gaismu ar zemu enerģijas patēriņu. Astoņas jaudīgas diodes rada 4000 lūmenu apgaismojumu un līdz ar to labākus un drošākus darba apstākļus. 
ProSelect LED modelis ir viegls un plāns, tomēr tas ir ļoti izturīgs pret triecieniem un vibrāciju. Tam ir arī aizsardzība pret pārkaršanu un pretēju polaritāti. Izgatavots no izturīga organiskā stikla ar matētu melnu korpusu un alumīnija atlokiem dzesēšanai.

SMĒRVIELAS

SMĒRVIELAS

Komatsu smērvielas ir nevainojama izvēle, ja meklējat produktus, kuri strādā visos apstākļos. Tās ir rūpīgi izvēlētas, lai nodrošinātu optimālu Komatsu mežsaimniecības mašīnu veiktspēju. No triecienizturīgas smērvielas, kas piemērota centrālajai eļļošanas sistēmai, līdz mūsu bioloģiski noārdāmai eļļai ar virkni lielisku viskozitātes parametru efektīvām hidrauliskajām sistēmām. Tas nozīmē augstāku veiktspēju, ražīgumu un ilgāku kalpošanu. 

Lejupielādēt katalogu

ŠARNĪRSAVIENOJUMI

ŠARNĪRSAVIENOJUMI

ProSelect klāsta Long Life šarnīrsavienojumi ir speciāli izstrādāti, pārbaudīti un izvēlēti. Šarnīrsavienojumi pastāvīgi aizsargā šļūteņu stiprinājumus, un grozās, kad tas nepieciešams, tā, lai šļūtenes būtu pasargātas no kaitīgās savērpšanās spiediena lēcienu laikā. Savērpšanās novēršana būtiski palielina hidraulisko šļūteņu kalpošanas ilgumu, jo pat savērpšanās par pāris grādiem var saīsināt kalpošanas ilgumu par 90 procentiem!
 

PADEVES RUĻĻI

PADEVES RUĻĻI

Attiecībā uz padevi stingrs tvēriens, labs stumbra novietojums un labs vilces spēks ir vissvarīgākie faktori optimizētas mežizstrādes nodrošināšanai. Padeves ruļļi ir tā daļa, kura ir tiešā saskarē ar stumbru; tādēļ padeves ruļļu izvēlei ir liela nozīme produktivitātes nodrošināšanā. 

Lejupielādēt katalogu

SATVĒRĒJI

SATVĒRĒJI

Visi mūsu satvērēji darbojas efektīvi pat ārkārtīgi sarežģītos apstākļos, neatkarīgi no tā, vai tie paredzēti izmantošanai, lai iekrautu vai izkrautu kokmateriālus no forvardera, vai paredzēti citiem uzdevumiem. Satvērēji ProSelect klāstā ir speciāli izstrādāti Komatsu meža mašīnām, tas garantē optimālu efektivitāti, vienkāršu apkopi un visaugstāko kvalitāti. 
Komatsu satvērēju plašās spīles cieši satver kokmateriālus, neļaujot izspraukties nepaklausīgiem baļķiem; spīļu dizains ļauj baļķiem viegli ieripot satvērējā. Satvērēju ģeometrija un galā novietotie slāpēšanas cilindri nodrošina vienmērīgu un ērtu darbināšanu. Turklāt masīvais dizains ar optimāli svaru nodrošina augstu uzticamību un ilgu kalpošanas laiku. G modeļi ir izstrādāti apaļiem baļķiem, savukārt E modeļi paredzēti krūmu un zaru kraušanai.

Lejupielādēt katalogu

PROTEC SVARI

PROTEC SVARI

ProTec svaros apvienota svaru funkcija krāna galā ar ProTec koncepcijas aizsargāto šļūteņu sistēmu, kas mazina šļūteņu nomaiņas dēļ radušos dīkstāves laiku. Svaru posmam ir zems profils, kura dēļ ir mazāks celšanas augstums un līdz ar to pieaug celtņa darba produktivitāte. Tie pieejami ar Komatsu MDB (vairāku disku bremzēm), kas nodrošina vēl labākas slāpēšanas spējas. 
Svaru funkcijas pamatā ir moderna elektronisku sensoru tehnoloģija. Datu pārraide ir bezvadu – nav vadu, kas var izraisīt darbības traucējumus. Svēršana, izmantojot ProTec svarus, kuri ir pilnībā iekļauti MaxiXplorer vadības sistēmā, ir gan pilnībā automātiska, gan lietotājam draudzīga, atvieglojot operatoru darbu.

Lejupielādēt katalogu

APĢĒRBS UN AKSESUĀRI

APĢĒRBS UN AKSESUĀRI

Šajā kolekcijā ir iekļauts darba apģērbs, apģērbs brīvajam laikam, piedāvājums bērniem, kā arī aksesuāri. Visus apģērbus un produktus ar Komatsu Forest logo var pasūtīt pie vietējā Komatsu Forest izplatītāja. Tāpat kā Komatsu meža mašīnām, šiem produktiem piemīt visaugstākā kvalitāte – Mežsaimniecības kvalitāte.

ProSelect Profile kolekcija